Vizyonumuz
Gökay Medikal ve Teknik Sistemler San. Tic. A. Ş. olarak biz müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendimize vizyon edindik.
 
Verdiğimiz hizmetler alanında en iyisi olmak için; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yaşam kalitesinin yükselmesi ve ilgili alanlardaki en yeni teknolojinin kullanılmasını ve takip edilmesini sağlayan, durmaksızın yola devam eden bir anlayışla kendine her geçen gün yeni değerler ekleyen, “Belirli müşteriye kaliteli ürün ve hizmet” anlayışı yerine “Herkese kaliteli ürün ve hizmet” anlayışı ile hareket edip sahip olduğu ortaklıkları geliştirmek için her geçen gün çalışan bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.
 
 
Misyonumuz
 
İnsan sağlığını korumayı amaçlayan ve tedavi sağlayan uluslararası standartlardaki ürünleri pazara sunmak, 
 
Sürekli ve dengeli bir şekilde büyümek, müşterilerimizin memnuniyetini ve sağlık sektöründen beklentilerini karşılarken çevreye ve topluma saygı göstermek, 
 
Donanımlı ve eğitimli kadromuzla ileri teknolojiye sahip ürünlerimizi tüm sağlık kurumlarımıza mükemmel hizmet kalitesiyle sunmaktır.